Sanayi Tipi Vantilatörler

Endüstriyel Su Buharlı Açık Alan Serinletme Vantilatörü Nedir Ne İşe Yarar ?

Açık alan serinletme vantilatörü ve sistemleri kafe , restoran, fabrika, bahçe, park, organizasyon alanları gibi açık yerlerde kullanılacak en ideal serinletme seçeneklerinden biridir.

Açık Alan Serinletme Nedir?

Yaz sıcaklarında açık olan alanlarda ortam sıcaklığını 10-15 derece düşürür. Özellikle yarı açık ve tam açık mekanlarda sıcaklık sorununuza çözüm sağlar ve konforu en üst seviyeye çıkartır.

Kullanılacak alana uygun olacak şekilde yerleştirilir. Taşınabilir ve tekerlekli ayaklarının olması büyük bir avantajdır.

Açık Alan Serinletme Vantilatörü ile Soğutma Nasıl Sağlanır ?

Açık havada serin kalmanın en güzel yolu su buharlı, sulu vantilatör kullanmaktır. Açık alanı serinletmede sanayi tipi su buharlı vantilatör havanın dağıtılması ve alanı serin tutmayla birlikte buhar püskürtür.

Yerleştirmeden ilk önce vantilatörü konumlandırmanız gerekiyor. Ortamın büyüklüğüne, ortamın sıcaklığına ve nem durumuna göre bir konum seçilir. Sulu buharlı vantilatörün hangi aralıklar ile nerelere yerleştirileceği belirlenir ve ürün kullanıma uygun hale getirilir.

Sulu buharlı açık alan serinletme vantilatörü su taneciklerini 1-35 mikrona kadar düşürerek ortamı ferahlatacak şekilde çalışır.

açık alan serinletme vantilatörü
Endüstriyel Su Buharlı Açık Alan Serinletme Vantilatörü Nedir Ne İşe Yarar ? 3

Açık Alan Serinletme Vantilatörü – Sulu Buharlı Vantilatörlerin Kullanım Alanları Nerelerdir ?

Açık alanlarda ve  dokuma, depo, cam fabrikası, eğlence alanları, süpermarket, hastane, fuar merkezi, bahçe, hayvancılık atölyelerde, soğuma ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir.

Fabrika, Büro, Restoran, Kahvehane ve çok amaçlı sosyal kullanımlı ortamlarda açık alan serinletme vantilatörü rahatlıkla kullanılabilir. Sanayi fanları durağan haldeki kuru ve ılık hava yardımıyla vücudumuzu saran nemli ve sıcak havayı uzaklaştırarak serinlememize yardımcı olurlar.

Açık alanları serinletmek amacıyla kullanacağınız yüksek verime sahip, az elektrik tüketen su buharlı vantilatör ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Sanayi tipi vantilatör hakkında detay bilgi almak için tıklayınız.

Dündar Sv 75 sanayi tipi vantilatör incelemek için tıklayınız.

Güneş Enerjili Su Pompası EKO Set Kurulumu 2022 için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.