2018 Yılı ISO-SODEX Fuarı

ISK-SODEX İstanbul 2018 Fuarı Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenmiştir. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarına Kampa Havalandırma ve Sulama Sistemleri olarak ilk yerli üretim olan Kampa Petek Temizleme Makineleriyle katılmış bulunmaktayız. Sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan onur duyarız.

Bu fuarla birlikte marka bilinirliğimizi arttırarak, ziyaretçilerle istişarelerimiz doğrultusunda kendimizi bir tık daha geliştirdik. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bayiliklerimizi artırarak yerli üretim olmanın gururuna eriştik.

Ziyaretçilerden 1000e yakın doğalgaz ve tesisat ustalarıyla ayrı ayrı ilgilenerek, makinamızın çalışma şeklini, kullanım detaylarını, teknik ve pratik bilgilerini anlatırken oldukça keyifli vakit geçirdik.

Fuar sonrası, yeni iş birlikleri içinde bulunmaktan, sektörün öncüleriyle tanışmaktan, memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.            kampa fuar 7 kampa fuar 6     kampa fuar 1

Başa dön tuşu